Category Archives: CHYTRÁ DOMÁCNOST

⭐ WiFi relé S4H-RE-00 Smart4House

Skvělá věc, lze namontovat na jakákoliv el. garážová vrata. Super věc doporučuji.  WiFi relé je určeno k dálkovému ovládání jednoho nebo dvou zařízení, vybavených vstupy pro bezpotenciálové kontakty, prostřednictvím aplikace Smart4house ve vašem Smartphonu, nebo Tabletu. WiFi relé je možno provozovat v manuálním, nebo automatickém módu. V manuálním módu jsou požadavky na sepnutí resp. vypnutí příslušného výstupního relé… celý článek »

☀ Netatmo Urban Weather Station

Odzkoušeno a jednoznačně famózní meteostanice. Lze rozšířit o “Netatmo senzor pro měření srážek RainGauge” a dále o  “Netatmo Wind Gauge” což je přídavný anemometr. Osobní meteorologická stanice s čidly pro kvalitu vzduchu s ovládáním přes iOS, Windows Phone a Android. Nový standard v designu a technologii meteorologických stanic. Monitoruje nejen počasí, ale i kvalitu vnitřního i venkovního ovzduší… celý článek »

ღ Netatmo Thermostat

Netatmo Thermostat je famózní hračka a užitečná věc zároveň, máme odzkoušeno. 🙂 A doporučujeme!!! V kostce řečeno: tento termostat můžete přenášet dle potřeby z místnosti do místnosti, lze jej ovládat přes mobilní telefon odkudkoli, eviduje teplotu v přehledném grafickém rozhraní. Rozhraní termostatu je jednoduché, intuitivní a efektivní. Termostat je určen pro každého, kdo chce snížit účty za energii… celý článek »

☝ Opravdu chytrá zásuvka

Provedl jsem vlastní výběrové řízení a zde je totální vítěz. A proč právě TP-LINK WiFi Smart Plug, energy monitoring  HS110? Jednoduše: cena, měření spotřeby el. energie, Wi-Fi ovládání, dálkové ovládání přes TP-Link CLOUD, aplikace jak pro iOS tak pro platformu Android. A tato zásuvka nepotřebuje žádnou centrální jednotku, postačí pouhé spárovaní s vaší domácí Wi-Fi. Chytrá zásuvka TP-Link Wi-Fi… celý článek »