Category Archives: PELMEL

Všechno co nejde nikam zařadit.

🎬 POUŠTNÍ FILMOVÝ FESTIVAL 2018

KLUBOVÁ POZVÁNKA Promítání nemá charakter veřejné projekce, vstupné ani žádné naturálie se nevybírají. Pivo do vyčerpání zásob zdarma. Srdečně vás zveme na 4.ročník PFF. Harmonogram naleznete uvnitř pozvánky (papírové pozvánky). Pokud bude „narváno“ vezměte si vlastní židli. Kde: Tam co posledně a neb tam co se koná akce GARÁŽOVKA Kdy:  24.8. stavba stanu a zahájení projekce, 25.8. samotné… celý článek »

Pravidla pétanque

Pétanque mohou proti sobě hrát : dvě družstva po 3 hráčích (tzv. triplettes) – kde každý má 2 koule dvě družstva po 2 hráčích (doublettes) – každý 3 koule jeden hráč proti jednomu (tete a tete) – každý tři koule Koule musí být kovová, oficiální rozměry :průměr koule je v intervalu 7,05 cm (min.) až 8,00 cm (max.), hmotnost koule v… celý článek »

🎬 POUŠTNÍ FILMOVÝ FESTIVAL 2017

  KLUBOVÁ POZVÁNKA Promítání nemá charakter veřejné projekce, vstupné ani žádné naturálie se nevybírají. Pivo do vyčerpání zásob zdarma. Srdečně vás zveme na 3.ročník PFF. Harmonogram naleznete uvnitř pozvánky (papírové pozvánky). Pokud bude „narváno“ vezměte si vlastní židli. Kde: POZOR: O proti loňskému ročníku změna místa! Akce se koná tam, kde letošní „GARÁŽOVKA“. Kdy: Přijďte se podívat 12.8… celý článek »

☕ Pouštní Food Festival 2017 / ANKETA

  Ankety jsou celkem tři. První anketa se bude zaobírat hodnocením hlavního jídla, druhá bude hodnotit sladké počiny a třetí bude klasické degustační hodnocení soutěžních vín. Hodnotící škála je od 5 do 1 respektive do 0 přičemž 0 znamená “nehodnoceno” a hodnocení od 5 do 1 není jako ve škole nýbrž zcela naopak. Pět bodů znamená to nejlepší… celý článek »

V Tower

Mrakodrap bude mít 130 bytů, které se budou nacházet od 5. patra výš. Jejich plocha bude v rozmezí 50 až 400 metrů čtverečních a jejich cena bude stoupat s výškou. Nejluxusnější budou střešní byty zvané penthousy, které budou mít vlastní bazény a terasy. Pro obyvatele bytů bude k dispozici například privátní fitness a bazén, služby hotelového typu včetně například… celý článek »

Pouštní Food Festival / ANKETA

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceIn” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “ease” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “load” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]Plánovaná soutěž jídelního klání. Příprava, vaření a servírování jsou nosné pilíře naší soutěže. Ostrá verze ankety bude personalizovaná a nepůjde hlasovat opakovaně. Tyto vychytávky budou zapnuty až při ostrém jídelním klání. Ankety… celý článek »

Garážovka 2011

Malé ohlédnutí o pár let nazpět. V roce 2011 se také stalo Svatba William Kate Británie. Ve čtyřech zemích jižní Evropy, ohrožených dluhovou krizí, se vyměnily vlády. V Řecku a Itálii prosazují reformy technokraté, ve Španělsku a Portugalsku pravicové vlády vzešlé z předčasných voleb. Domácímu dění pak dominovaly jak úsměvné kauzy, jako například příběh o prezidentovi a chilském peru, tak… celý článek »