Martin Vajner


MAVACo nabízím a co umím:

V kostce asi toto: řízení ICT projektů aneb projektové řízení 🙂 

Definování projektu: určení gestora, identifikace projektu, záměr, cíle, rozsah, harmonogram, kritické faktory, administrace.

Plánování projektu: organizační struktura, plán zdrojů, plán realizace, procedury řízení, komunikační standardy, kvalita, plán akceptace, administrace.

Realizace projektu: realizace úkolů, zajišťování a kontrola kvality, řízení průběhu, vyhodnocování, nestandardní situace, změny, dodatečné požadavky, ekonomika, administrace.

Ukončení projektu: příprava a podpis akceptačního protokolu, kompletace dokumentace, platební kalendář, hodnocení průběhu, administrace.

Specializuji se na principy multidimenzionálních databází. Zpracovávám odbornou práci na téma Big Data a IoT. Připravuji a řeším projekty zaměřené na tzv. chytrou domácnost se zaměřením na komfortní a ovládací funkce, automatizace činností, přehled o provozu, bezpečnost, úsporu energií a pod.

Mojí poslední dovedností a obživou je programování: ASP, Visual Basic, HTML, PHP, VBScript, C++, C, Java a SQL všeho druhu a mnoho dalšího.

[su_dropcap style=”light” size=”2″]MV[/su_dropcap]

[su_qrcode data=”http://www.mvgroup.cz/?page_id=2″ title=”Martin VAJNER” size=”80″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *