⭐ WiFi relé S4H-RE-00 Smart4House

By | 21.2.2017

Skvělá věc, lze namontovat na jakákoliv el. garážová vrata. Super věc doporučuji. 

WiFi relé je určeno k dálkovému ovládání jednoho nebo dvou zařízení, vybavených vstupy pro bezpotenciálové kontakty, prostřednictvím aplikace Smart4house ve vašem Smartphonu, nebo Tabletu. WiFi relé je možno provozovat v manuálním, nebo automatickém módu.

V manuálním módu jsou požadavky na sepnutí resp. vypnutí příslušného výstupního relé přenášeny ze Smartphonu/Tabletu na Cloud, odkud jsou prostřednictvím vašeho AP – AccessPoint a sítě WiFi 802.11b/g/n 2,4GHz předány do WiFi relé. Stejnou cestou pak odesílá WiFi relé informace o provedení požadavku.

V automatickém módu jsou výstupní relé ovládána z cloudu pomocí zvoleného algoritmu na základě stavů, nebo událostí. Podrobné informace o možnostech nastavení automatického módu naleznete v záložce „Manuály“ v souboru „Funkce GPS lokace WiFi Relé – Geofence“

Výstupní relé je možno provozovat v režimu zapnuto/vypnuto, nebo generovat zapínací pulz s dobou trvání 1sec. Přenášené informace jsou zabezpečeny šifrováním. WiFi relé jsou vyráběna ve třech provedeních.

Oblast použití: Dálkové ovládání vjezdových a garážových vrat, ovládání venkovních světel, dálkové spínání různých režimů vytápění, nebo chlazení, dálkové ovládání čerpadel

WiFi relé s interní anténou v krabičce pro montáž na zeď. 

 

A zde odkaz na tuto šikovnou pomůcku:  http://eshop.wifihouse.cz/consumer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *