Daily Archives: 29.8.2016

Sušená rajčata

Postup přípravy receptu Na plech rozprostřít rajčátka příčně rozříznutá, osolená, přidejte bylinky a vložte do vyhřáté trouby na 180°C. Dodržuj přesně následující postup: 180°C…20 minut 140°C…30 minut 100°C…30 minut – a jsou hotové. Do horkovzdušné trouby, dejte několik plechů. Na závěr, pokud je chcete uskladnit, naložte je do sklenice plné olivového oleje až po okraj a přidej hrst čerstvé bazalky.… celý článek »

⌚Hodiny

 Nevím, zdali rádi spíte, pokud ano myslím, že mě pochopíte. Vstávání je na té celé spací záležitosti to nejhorší. Mám rád vstávání postupné – takové rozkoukávací a mnohdy i dospávací. A ne se vzbudit rychle se z postele vyhrabat, obléknout a jít.                 Pokud se ráno probudíte, začnete po očku sledovat LED hodiny, které vám oznamují, že už je… celý článek »

V Tower

Mrakodrap bude mít 130 bytů, které se budou nacházet od 5. patra výš. Jejich plocha bude v rozmezí 50 až 400 metrů čtverečních a jejich cena bude stoupat s výškou. Nejluxusnější budou střešní byty zvané penthousy, které budou mít vlastní bazény a terasy. Pro obyvatele bytů bude k dispozici například privátní fitness a bazén, služby hotelového typu včetně například… celý článek »